Перфоратор DH38MS Hitachi

10902грн.
Виробник: Hikoki
Модель: DH38MS
Наявність: Є в наявності

Перфоратор Hitachi DH38MS поєднує потужність та зручність в експлуатації. Потужний двигун на 950 Ватт забезпечує силу удару в 9 Дж при швидкості роботи до 2800 ударів і 620 оборотів в хвилину.

Перфоратор Hitachi DH38MS працює в двох режимах. Простий поворот перемикача змінює режим роботи зі свердління з ударом на довбання, дозволяючи перфоратору справлятися з безліччю завдань, включаючи свердління отворів в бетоні під анкерні болти або арматуру, довбання бетону, забивання заземлюючих стрижнів.

Володіючи найвищими показниками по швидкості в своєму класі, перфоратор Hitachi DH38MS обладнаний спеціальною запобіжною муфтою, яка зупиняє обертання механізму в разі заклинювання бура для додаткового захисту користувача.

Патрон перфоратора дозволяє регулювати кут повороту насадки і фіксувати її в 12 різних положеннях для максимальної продуктивності роботи, а функція демпфірування удару підвищує зносостійкість інструменту. Герметична конструкція, що запобігає витіку мастила, і вугільні щітки з функцією автоматичної зупинки при зношуванні ,збільшують термін служби двигуна і позбавляють від необхідності частого сервісного обслуговування. Крім того, бічна рукоятка з поворотом на 360 градусів забезпечує додатковий контроль над інструментом.

Техннічні характеристики
Потужність, Вт 950 Вт
Тип живлення Електромережа 220 В, 50 Гц
Швидкість без навантаження, об/хв 620 об/хв 2800 уд/хв
Продуктивність Енергія удару 9 Дж
Захист від перегріву Захист від заклинювання
Функціональність (Автостоп Реверс) Функція демпфірування удару
Комплект постачання
Товарна група Свердління
Країна походження Японія
Гарантійний термін 12 міс.
Классификация Інструмент професійного класу

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.