Подрібнювач харчових відходів Bort Alligator

6431грн. 7100грн.
Виробник: Bort
Модель: Alligator
Наявність: Є в наявності
Подрібнювач харчових відходів Bort Alligator з пневмокнопкою і індукційним двигуном 560Вт – молодша модель диспоузеров в лінійці Alligator. Так само, як і в інших кухонних подрібнювачах, представлених в серії (Plus та Max), тут є система шумоізоляції (що забезпечує рівень шуму не більше 55 дБ), індукційний безщітковий двигун(більш надійний в роботі за рахунок відсутності колекторного вузла і має більш високий крутний момент). А захист від заклинювання і перевантаження захистить пристрій від випадкової поломки.
Технічні характеристики кухонного подрібнювача BORT Alligator розраховані на потреби сім'ї з 6 чоловік. Прилад має потужність 560 Вт, продуктивність 4,2 кг / хв, а обсяг камери становить 1450 мл.

Все більше і більше споживачів віддають перевагу купити кухонний подрібнювач BORT, на що є цілий ряд причин:

Новизна на ринку і незаперечна зручність подібних приладів. Диспоузери утилізують будь-які харчові відходи, в тому числі кісточки від фруктів, рибні та м'ясні кістки, не кажучи вже про картопляних очистках та інших м'яких відходах.

Надійна робота приладу. BORT Alligator має продуману конструкцію. Всі вузли виконані з якісних матеріалів, величезну увагу в процесі розробки подрібнювача інженери приділяли і безпечної експлуатації.

Простота установки - можна монтувати самостійно, дотримуючись інструкції до експлуатації.

Подрібнювач – сучасний побутовий прилад. На відміну від пральних і посудомийних машин, мікрохвильовок, диспоузери поки ще не встановлені в кожному будинку. А значить, відсоток потенційних покупців дуже високий, досить їм докладно розповісти, як диспоузери можуть зробити життя краще і комфортніше. 

Основні
Тип товару Подрібнювач харчових відходів
Країна походження КНР
Продуктивність 4,2 кг/хв
Тип пакування Кольорова коробка
Гарантійний термін 12 міс.
Тип керування Пневматичний вимикач
Швидкість без навантаження, об/хв 1480 об/хв
Потужність, Вт 560 Вт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.