Подрібнювач харчових відходів Bort Alligator Plus

7200грн. 8142грн.
Подрібнювач харчових відходів Bort Alligator Plus з пневмокнопкою і бесщеточным двигуном 560Вт 1,6 л 5,2 кг/м

Не можете вирішити, хто у вашій родині має виносити сміття? У вас виникають постійні розбіжності через це? Щоб вирішити проблему зовсім не обов'язково відвідувати психолога, досить купити подрібнювач харчових відходів BORT Alligator Plus! Потужний і ергономічний діспоузер для раковини впорається з очищеннями від овочів, утилізує зіпсовані і прострочені продукти, нез'їдені перші і другі страви, чайну заварку, здатний переробити навіть курячі та рибні кістки! Тепер у відро для сміття потраплятиме лише упаковка!

Кількість харчових відходів, що утворюються від щоденного приготування їжі, достатньо велика, тому ідеальним помічником буде подрібнювач харчових відходів Alligator Plus. Він буде затребуваний в невеликих закусочних, міні-готелях, приватних будинках і квартирах. Ваше приміщення буде позбавлене від неприємних запахів, бактерій і неприємного частого відвідування сміттєпроводу чи бака для відходів. Простий у використанні, достатньо лише включити воду і натиснути на кнопку включення. Об'єм сталевої внутрішньої камери — 1450 мл .Продуктивність агрегату — 5,2 кг/хв. Потужний індукційний двигун 750 Вт, якісна шумоізоляція і встановлені системи захисту від перевантаження і заклинювання роблять подрібнювач Bort Alligator Plus привабливим і економічно вигідним придбанням для кожного. Встановити Alligator Plus дуже легко самостійно - просто під'єднайте подрібнювач до кухонної раковини замість сифона.

Важливо! Для установки подрібнювача товщина мийки в районі зливного отвору повинна бути не більше 14мм. У комплекті з цією моделлю ви отримуєте монтажний вузол, зливну трубу, проштовкувач та пневмовимикач.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Монтажний вузол (1 од.)
  • Зливна труба (1 од.)
  • Проштокувач (1 од.)
  • Пневмовимикач (1 од.)Техннічні характеристики
Потужність, Вт 750 Вт
Тип живлення Електромережа 220 В, 50 Гц
Швидкість без навантаження, об/хв 1480 об/хв
Продуктивність 5,2 кг/хв
Тип пакування Коробка
Емність резервуару/камери, мл 1450 мл
Властивости керування та регулювання швидкості Пневматичний вимикач
Тип керування Пневматичний вимикач
Комплект постачання
Товарна група Подрібнювач харчових відходів
Країна походження КНР
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.