BORT MASTER ECO - молодша модель в лінійці подрібнювачів харчових відходів для раковини Борт, розрахована на сім'ю до 3 чоловік. Маленький діспоузер не поступається більш потужним моделям цієї марки. Він добре справляється з будь-якими органічними відходами, простий в установці, працює практично безшумно.

Проблема більшості старих будинків полягає в слабкій каналізації. Згодом каналізаційні труби обростають жиром, брудом, їх просвіт зменшується. І навіть невеликі частинки їжі, що потрапили в зливну трубу, наприклад, після миття посуду, здатні привести до її засмічення. Щоб не займатися прочищенням і промиванням каналізації занадто часто, подбайте про те, щоб в неї не потрапляло нічого зайвого. Найкраще це зробити, використовуючи подрібнювач харчових відходів BORT MASTER ECO. Технологічний прилад переробить в кашку будь-які харчові відходи і безперешкодно утилізує їх по каналізаційних трубах.

Технічні характеристики ПОДРІБНЮВАЧА BORT MASTER ECO

Потужність - 390 Вт;

Продуктивність - 3,2 кг / хв;

Обсяг камери - 1000 мл;

Рівень шуму - 58 дБ;

Габарити - 346 × 156 мм;

Вага виробу - 4,36 кг;

Частота обертання на холостому ходу - 2600 об / хв.

Двигун постійного струму з магнітами легко і швидко справляється з будь-якими харчовими відходами.

Можна підключати до посудомийній машині.

MASTER ECO - найкомпактніший і легка модель в лінійці кухонних подрібнювачів BORT.

Діспоузер має захист від перегріву, що не допустить його від поломки.

Пневмовиключателя (1 шт)

Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 шт)

Монтажний вузол (1 шт)

Зливна труба (1 шт)


Через цей подрібнювач можна утилізувати будь-які харчові відходи: чистити прямо в раковину картоплю та інші овочі під час підготовки продуктів, кидати в діспоузер кісточки. Єдине обмеження - волокнисті продукти. Тому від ідеї утилізувати відходи від кукурудзи або артишоку краще відмовитися. У всіх інших випадках обмежень немає. Модель BORT MASTER ECO розрахована на невелику сім'ю, до 3-х чоловік. Якщо в квартирі живе більше людей, слід розглянути більш потужні моделі.

ОСОБЛИВОСТІ ПОДРІБНЮВАЧА ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ BORT MASTER ECO

Забудьте про неприємні запахи зі сміттєвого відра, засмічення та інші проблеми, пов'язані з утилізацією харчових відходів! Купіть MASTER ECO - і відчуйте, наскільки ваше життя стане простіше і комфортніше!

Подрібнювач харчових відходів MASTER ECO - це легка і доступна модель, яка допомагає за лічені секунди усунути різноманітні харчові відходи без подальшого утворення неприємних запахів. Незважаючи на невеликий об'єм камери, 1000 мл, наділений відмінною продуктивністю - 3,2 кг/хв та 2-х ступінчастою системою подрібнення. Завдяки невеликим розмірам є компактним та легко розміщується в маленькій кухонних тумбі в зливі мийки. Процес монтажу безпечний і простий, можна самостійно в лічені хвилини зафіксувати подрібнювач на раковину. Підходить для всіх типів мийок. Безперебійну роботу на довгі роки експлуатації забезпечує двигун постійного струму, і всі основні елементи диспоузера, які зроблені з нержавіючої сталі. Підвищену комфортність експлуатації створює чудова система шумоізоляції, яка працює практично безшумно. Виняткову безпеку надає система захисту від перевантажень і заклинювання. Чудовим доповненням комплекту є пневмовимикач та зливна труба.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Пневмовимикач (1 шт)
  • Фільтруюча сітка с резиновою пробкою (1 шт)
  • Монтажний вузол (1 шт)
  • Зливна труба (1 шт)


Основні
Властивість комплектації Пневмовимикач
Основні
Функціональність (Автостоп Реверс) Без функції Автостоп
Продуктивність 3,2 кг/хв
Гарантійний термін 12 міс
Емність резервуару/камери, мл Емність камери подрібнення 1000 мл
Ергономічні показники (Прогумоване руків'я) Рівень шуму 58 дБ
Захист від перегріву Захист від заклинювання, перевантаження та перегрівання
Особливість роботи (завантаження) Безперервне завантаження
Особливість користування (Розрахований на сім'ю, осіб) 2 стадії подрібнення
Тип керування Пневмовимикач
Властивість конструкції (Блокування шпинделю) Система шумоізоляції
Швидкість без навантаження, об/хв 2600 об/хв
Потужність, Вт 390 Вт
Комплектація Пневмовимикач (1 од.) Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 од.) Монтажний вузол (1 од.) Зливна труба (1 од.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.