Подрібнювач харчових відходів TITAN MAX Power FullControl

7416грн. 7700грн.
Подрібнювач харчових відходів TITAN MAX Power FullControl з дистанційною кнопкою

Досі чистиш картоплю в сміттєве відро? Досі виносиш сміття після кожної процедури чищення й патрання риби? Щодня відчайдушно борешся з неприємними запахами з відра? Постійно обробляєш сміттєве відро їдкими дезінфікуючими розчинами? Мабудь, ти ще не чув про існування такого корисного побутового приладу, як подрібнювач харчових відходів!


Технологічний прилад являє собою циліндричну камеру з нержавіючої сталі, усередині якої розташовані дробильні елементи, які приводяться в рух двигуном постійного струму. Досить включити диспоузер шляхом натискання виведеної на мийку пневмо-кнопки (або дистанційної кнопки, якою додатково комплектується модель BORT TITAN MAX Power FullControl) – і подрібнювач легко і швидко переробить будь-які харчові відходи, навіть курячі та рибні кісточки, кістки фруктів, що вже говорити про очищеннях овочів або недоїдених кашах!


Діспоузер TITAN MAX Power (FullControl) позбавить кухню від харчових відходів, неприємного запаху і бактерій. Потужний подрібнювач стане незамінним помічником в побуті. Пристрій не займає додаткового простору, оскільки кріпиться безпосередньо під раковиною. Надійний мотор потужністю 780 Вт і швидкістю холостого ходу 3 500 об/хв дозволяє переробляти великі обсяги відходів. Функція захисту від перегріву і автоматичне вимкнення через 3 хвилини роботи гарантує довговічну роботу. У цій моделі класичні ріжучі елементи замінені тертками і кулачками, розташованими глибоко в камері подрібнення, що забезпечує безпечне використання. Завдяки технології трьохступеневого подрібнення перемелені відходи не засмічують злив. Система шумоізоляції створює безшумний режим роботи. До приладу додається не тільки пневмовимикач, але і бездротова кнопка для дистанційного вмикання моделі. Ви можете легко встановити діспоузер самостійно: розташуйте його на кухонну мийку з будь-якого матеріалу замість зливної арматури і приєднайте через отвір зливу. Важливо! Для установки подрібнювача товщина мийки в районі зливного отвору повинна бути не більше 20мм. В комплект входить фільтруюча сітка з гумовою пробкою, монтажний вузол, зливна труба, пневмовимикач і пульт дистанційного керування.


ОСОБЛИВОСТІ ПОДРІБНЮВАЧА

 • Захист від перегріву та перевантаження;
 • Функція автоматичного відключення (спрацьовує через 3 хвилини роботи без навантаження);
 • Підходить для сім'ї з 6 чоловік;
 • Гарна шумоізоляція забезпечує практично безшумну роботу діспоузера;
 • Злив посудомийної машини можна підключати до подрібнювач;
 • До подрібнювача додається бездротова кнопка для дистанційного підключення приладу.

Подрібнювач BORT TITAN MAX Power FullControl – вибір тих, хто звик отримувати максимум від техніки і не йде на компроміси! Купіть диспоузер Борт, і ви забудете про такі прикрі проблеми, як неприємні запахи зі сміттєвого відра, забита каналізація. Вам не доведеться дуже часто виносити сміття!

КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Кнопка дистанційного вмикання(1 од.)
 • Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 од.)
 • Монтажний вузол (1 од.)
 • Зливна труба (1 од.)
 • Проштовкувач (1 од.)Техннічні характеристики
Потужність, Вт 780 Вт
Тип живлення Електромережа 220 В, 50 Гц
Швидкість без навантаження, об/хв 3500 об/хв
Продуктивність 5,2 кг/хв
Тип пакування Коробка
Властивости керування та регулювання швидкості Дистанционная кнопка
Захист від перегріву Захист від заклинювання, перевантаження та перегрівання
Особливість користування 3 стадії подрібнення
Тип керування Дистанционная кнопка
Комплект постачання
Товарна група Подрібнювач харчових відходів
Країна походження КНР
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.