Кутова шліфувальна машина Bort BWS-1600-R

1573грн.
Виробник: Bort
Модель: BWS-1600-R
Наявність: Є в наявності

Представляємо вашій увазі компактну і потужну кутову шліфмашину, що не боїться самих складних робіт – Bort BWS-1600-R! Як і всі болгарки УШМ 1600 Вт, вона сміливо може використовуватися для шліфування бетонних поверхонь, різання і зачистки металевих поверхонь. З її допомогою легко і просто видалити шар старої фарби або іржу з кузова автомобіля, нарізати арматуру, підрізати керамічну плитку, зачистити зварні шви і багато іншого. Діаметр диска цієї Bort болгарки – 125 мм, що дозволяє різати не занадто товсті деталі (не більше 35 мм).

Швидкість обертання цієї кутової шліфувальної машини регульована, в діапазоні від 3 до 11 тисяч обертів на хвилину з підтримкою оборотів при навантаженні, що дозволяє виконувати інструментом широке коло завдань, працювати з матеріалами різної твердості. Відзначимо, що можливістю регулювання частоти обертання диска, з функцією підтримки обертів, мають далеко не всі болгарки, тому наявність такої функції в цій моделі - хороший плюс.

Досить довгий гумовий шнур (1,8 метра), захисний кожух і відносно невелика вага приладу (2,4 кг) сприяють зручній роботі однією рукою навіть у важкодоступних місцях. У комплекті з Bort BWS-1600-R йдуть запасні щітки. Завдяки антивібраційною рукоятці, ви можете працювати з цією болгаркою довгий час, причому навантаження на руки буде відчуватися набагато менше. Кутова шліфувальна машина оснащена функцією блокування шпинделя, що полегшує заміну диска. Всі внутрішні елементи заброньовані захисними складами і композитом.

Комплектація

  • Захисний кожух (1 од.)
  • Додатковий комплект щіток (1 од.)
  • Руків'я (1 од.)


Default
Тип живлення Електромережа 220 В, 50 Гц
Блокирування шпинделю Так
Швидкість без навантаження, об/хв 4000..11000 об/хв
Діаметр аксесуарів, мм 125 мм
Комплектація Захисний кожух (1 од.) Додатковий комплект щіток (1 од.) Руків'я (1 од.)
Потужність, Вт 1200 Вт
Різьба шпинделю М14
Регулювання швидкості Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.