Гайковерт ударний мережевий Hitachi / HiKOKI WR16SA

10625грн.
Виробник: Hitachi Power Tools
Модель: WR16SA
Наявність: Є в наявності

Робота з болтами до 16 мм вимагає хорошої техніки, яка буде справлятися і з такою складною роботою. Оптимальним варіантом у такому випадку є ударний мережевий гайковерт Hitachi WR16SA. Він володіє найбільш швидким обертовим моментом в своєму модельному ряду, що дозволяє йому працювати швидко з будь-якими кріпленнями.Функціональність ударного мережевого гайковерта Hitachi WR16SAФіксація будь-яких, навіть найскладніших у роботі кріплень здійснюється з допомогою обертальної і ударної сили. Ударний мережевий гайковерт забезпечує як ефективне і швидке закручування, так і часті удари для додаткової фіксації. Регулювання цього процесу виконує розширений функціонал інструменту:

  • наявність реверсу;
  • міцний патрон;
  • один швидкісний режим.

Слід зазначити, що в моделі Hitachi WR16SA частота обертів не регулюється. Однак подібний інструмент налаштований найбільш оптимально для вирішення складних ремонтних завдань.Ергономіка ударного мережевого гайковерта Hitachi WR16SAЧтобы гайковерт удобно лежал в руке при частых ударах, нужно, чтобы он обладал идеальной эргономикой, которая позволяла бы держать его без особых усилий. Для этого производитель снабдил ударный сетевой гайковерт:

  • прорезиненной ручкой для предотвращения скольжения;
  • противовибрационным пластиком корпуса;
  • удобной широкой кнопкой «Пуск».

Купить ударный сетевой гайковерт Hitachi WR16SA можно в интернет-магазине ETOOL по приемлемой цене с удобными условиями оплаты и доставки.


Назви для удалення
Основні
Default

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Facebook Comments ()