Перфоратор DH38MS Hitachi

10902грн.
Виробник: Hikoki
Модель: DH38MS
Наявність: Є в наявності

Перфоратор Hitachi DH38MS поєднує потужність та зручність в експлуатації. Потужний двигун на 950 Ватт забезпечує силу удару в 9 Дж при швидкості роботи до 2800 ударів і 620 оборотів в хвилину.

Перфоратор Hitachi DH38MS працює в двох режимах. Простий поворот перемикача змінює режим роботи зі свердління з ударом на довбання, дозволяючи перфоратору справлятися з безліччю завдань, включаючи свердління отворів в бетоні під анкерні болти або арматуру, довбання бетону, забивання заземлюючих стрижнів.

Володіючи найвищими показниками по швидкості в своєму класі, перфоратор Hitachi DH38MS обладнаний спеціальною запобіжною муфтою, яка зупиняє обертання механізму в разі заклинювання бура для додаткового захисту користувача.

Патрон перфоратора дозволяє регулювати кут повороту насадки і фіксувати її в 12 різних положеннях для максимальної продуктивності роботи, а функція демпфірування удару підвищує зносостійкість інструменту. Герметична конструкція, що запобігає витіку мастила, і вугільні щітки з функцією автоматичної зупинки при зношуванні ,збільшують термін служби двигуна і позбавляють від необхідності частого сервісного обслуговування. Крім того, бічна рукоятка з поворотом на 360 градусів забезпечує додатковий контроль над інструментом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.