Фільтр

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна походження
 • Тип пакування
 • Тип зарядного пристрою
 • Діапазон обробки (глибина різання / діаметр свердління)
 • Ергономічні показники (Прогумоване руків'я)
 • Функціональність (Автостоп Реверс)
 • Статус наявності
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
 • Патрон
 • Продуктивність
 • Особливість роботи, режим роботи
 • Властивости керування та регулювання швидкості
 • Гарантійний термін
 • Властивість конструкції (Блокування шпинделю)
 • Час зарядження акумулятору
 • Тип живлення
 • Классификация
 • Властивість комплектації
 • Індікатор
 • Товарна група
 • Швидкість без навантаження, об/хв
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

В процесі будівництва, проведення дрібного або великого ремонту, потрібно набір певних інструментів, серед яких найчастіше присутня шуруповерт. Сьогодні подібну продукцію пропонують багато виробників, в переліку яких особливе місце займає торгова марка Bort. Її виділяє широкий асортимент продукції, призначеної для експлуатації в побутовій і професійній сферах.


Загальні характеристики

Сьогодні деякі інструменти, які до недавнього часу були лише у професійних будівельників, можна побачити майже в кожному будинку серед звичних молотків і пасатижі. До цієї категорії відносяться шуруповерти. Продукція має масу позитивних властивостей, в світлі чого здобула заслужену популярність. В першу чергу, це обумовлено розмірами корисного інструменту, а також його ефективністю. Він істотно полегшує виконання ряду будівельних і ремонтних завдань, скорочуючи час і трудовитрати. А мобільність і безшумність практично всіх моделей шуруповертів робить їх незамінними помічниками в багатьох питаннях, що стосуються будівництва і дрібного побутового ремонту.

Під цю категорію інструментів підпадає ряд продукції торгової марки Bort, якій притаманні деякі загальні характеристики.

Використовувані прилади дозволяють збільшити обсяги виконуваних робіт.

Крім зростаючої продуктивності, застосування інструменту в роботі позитивно позначається на якості створюваних кріплень шурупів до обраної поверхні.

Лінійка продукції відноситься до класу будівельних інструментів, призначених для середньої продуктивності. Цей нюанс дає можливість застосовувати пристрої в побуті і в професійній будівельній сфері.

Запропонований інструмент торгової марки розділяється на дві основні групи виходячи з енергоозброєності. До першого виду належать мережеві пристрої, до другого - інструменти, принцип роботи яких грунтується на наявності акумулятора.


Що стосується шуруповертов, які працюють від розетки, споживана ними потужність становить 280 Вт, а крутний момент варіюється в межах 10,5 - 35 Нм. Акумуляторні прилади мають більш низьку потужність, яка становить 10,8 - 18 Вт, при моменті, що крутить від 7 до 38 Нм.

Торгова марка Bort надає гарантію на всю лінійку шуруповертов, як правило, вона становить 36 місяців з моменту придбання.

Інструменти мають бистрозажімний патрон.

На холостому ходу максимальне число обертань становить 550 оборотів в хвилину.

Всі пристрої мають стопор.

Крім цього, інструменти володіють додатковим функціоналом, наприклад, плавним регулюванням обертання.

Особливістю лінійки інструментів Борт є багатофункціональність. Тому мережеві і акумуляторні шуруповерти можна застосовувати в якості приладів для свердління. Продукція може працювати по металу і дереву.


Ваги та недоліки

Будь-яка будівельна продукція має ряд позитивних і негативних характеристик. Що стосується шуруповертов Bort, слід виділити наступні сильні сторони інструменту.

Моделі обладнані системою перемикання швидкостей, завдяки чому можна оперативно змінити силу крутного моменту. Крім цього, є функція регулювання швидкості шпинделя, а ряд шуруповертов оснащений системою блокування його обертання.

Шпинделя можуть працювати з насадками діаметром до 10 мм.

Інструмент, що працює від мережі, здатний функціонувати під напругою від 220-230 Вт, акумуляторні варіанти - 18 вольт.

Прилади оснащені функцією, що дозволяє точно розрахувати кут контакту з робочою поверхнею.

Для зручності проведення будівельних робіт дриль-шуруповерт Борт має додатковий ліхтарик на корпусі, який буде корисний при слабкому освітленні робочої зони.

Кожен інструмент даної торгової марки реалізується спільно з кейсом, укомплектованим поруч приладдя для подальшого обслуговування інструменту та ефективної роботи з ним.

Згідно відгуків, інструменти цієї серії відрізняться своїми ергономічними і компактними габаритами. Шурупокрути зручні в експлуатації, зберіганні і транспортуванні на будівельний об'єкт. Як правило, в зібраному стані маса продукції складає близько 2 кілограм. Для додаткової зручності в ході роботи і запобігання ковзання, все ручки запропонованих моделей мають протиковзку поверхню.

Акумуляторні види шуруповертов не мають проводів для підживлення від електричної мережі, що збільшує їх мобільність. Крім того, подібні види інструменту затребувані для експлуатації там, де немає можливості працювати з електричними приладами. Згідно відгуками фахівців, шуруповерт з додатковою батареєю може виконувати свої функції протягом всієї робочої зміни.

Конфігурація інструменту дозволяє проводити заміну використовуваної насадки однією рукою навіть за умови використання двухмуфтового патрона.

З позитивного боку можна охарактеризувати Li-Ion акумулятори, якими оснащуються інструменти торгової марки, оскільки даний тип виділяється дуже низьким саморазрядом. Акумулятор не вимагає регулярного заряджання в ході тривалого зберігання без експлуатації. Перевагою таких пристроїв також є відсутність «ефекту пам'яті», завдяки чому заряджати його можна незалежно від поточного стану батареї. Заряджається акумулятор досить оперативно, тому поповнювати потужність шуруповерта можна навіть при невеликих перервах в роботі.

В акумуляторних інструментах присутня спеціальна система моніторингу нагріву пристрою, яка при виникненні небезпечних ситуацій виконає автоматичне відключення.


Незважаючи на перераховані вище позитивні особливості приладу, шуруповерти Bort не позбавлені деяких недоліків.


Наявна додаткове підсвічування потребує доопрацювань, оскільки вона не в змозі забезпечити висвітлення всієї робочої поверхні. Працювати ліхтар починає тільки при приведенні шуруповерта в дію, в більшості випадків додаткове джерело світла необхідний ще в процесі установки інструменту під потрібним кутом.

Стандартній комплектації кейса з інструментом не завжди достатньо. Це стосується переліку наявних біт і свердел, які доводиться купувати додатково.


Наявний асортимент шуруповертов представлений наступними моделями будівельного інструменту.

Bort BAB-12-P

Цей варіант є найбільш бюджетний вид шуруповерта. Він відноситься до акумуляторному типу, який комплектується зарядним пристроєм і необхідними запчастинами. Виділяється продукція наявністю двосторонньої біти, яка полегшує проведення більшості ремонтних завдань. Інструмент працює з металом і деревом. Середня тривалість повної зарядки батареї становить 4 години.

Bort ВАВ-14.4U-Lik

Інструмент позиціонується як дриль і шуруповерт в одній особі. Популярність пристрою обумовлена ​​високими якісними характеристиками акумулятора, який демонструє в процесі експлуатації прекрасні показники довговічності.

Bort BAB-10.8-P

Інструмент затребуваний за рахунок своїх габаритів, завдяки яким здобув собі славу «кишенькового» шуруповерта. Вага продукції знаходиться в межах одного кілограма, що стосується функціональних можливостей, то показники даної інструменту знаходяться в межах 1,3А / год на 10,8 Вт.


Особливості вибору

Щоб правильно підібрати робочий інструмент, слід керуватися рядом моментів.

Визначення чітких цілей експлуатації придбаного пристрою. Для частого використання і серйозних обсягів робіт слід віддавати перевагу професійним моделям із запропонованого асортименту торгової марки. Такий прилад створений для великих навантажень і тривалої режиму безперервної роботи. Крім того, подібні інструменти будуть виділятися більшою потужністю. Для побутових потреб можна придбай менш потужний агрегат, який також буде в рази дешевше.

Зручність і ергономічність продукції. Вподобану модель перед покупкою необхідно в обов'язковому порядку протестувати - взяти в руки, відчути наскільки вона буде зручна в роботі. Шуруповерт підбирається індивідуально.


Вивчення наявних характеристик моделі, що сподобалася. Це стосується продуктивності, гарантійних умов. Інструмент повинен справно працювати на низьких оборотах, тому наявність редуктора має основоположне значення. Хороший шуруповерт останнього покоління повинен мати електронне регулювання кількості обертів, а також надійну подвійну ізоляцію.

Акумулятор. Чим більше його потужність, тим важче буде сам агрегат, а також його габарити. Оптимальним значенням потужності прийнято вважати показники в межах 12-14 вольт.

Що стосується крутного моменту, даний параметр підбирається виходячи з цільового призначення пристрою. Для побутових потреб можна обмежитися 10-15 Нм, що стосується працездатності у великих обсягах, то в даному випадку підбираються моделі з показниками в межах 90 - 130 Нм.

Комплектуючі

Зазвичай, пристрої укомплектовані одномуфтове патронами, які дозволяють оперативно і без зайвих зусиль проводити заміну насадки. Однак у продажу присутні моделі з двухмуфтовое варіантом патрона. Серед переліку запчастин, що входять в базову комплектацію шуруповертов Борт слід зазначити такі деталі:


 • для акумуляторних пристроїв виробники включають в набір додатковий акумулятор;
 • зарядка для електричної мережі;
 • насадки;
 • держатель для насадок;
 • ремінь для носіння пристрою на поясі;
 • інструкція до інструменту та інша гарантійна документація;
 • сумка з пластика або текстилю.

Відгуки

Згідно відгуками професійних будівельників, шуруповерти торгової марки Bort виділяються прийнятним співвідношенням ціни і якості продукції, що реалізовується. Як показує практика, інструменти з великою потужністю і пристрої, що використовуються для дрібного ремонту, виділяються продуктивністю і великим експлуатаційним терміном. Вихід з ладу, поломки зустрічаються вкрай рідко. Завдяки регулярно проводиться модернізації, інструменти даної лінійки товарів здатні полегшувати виконання стандартних завдань за рахунок таких додаткових функцій, як підсвічування, рівень і протиковзка накладка на ручці.

В роботі шуруповерт позиціонує себе як пристрій, що виробляє необхідні маніпуляції, будь то свердління або закручування, без зайвих трудовитрат чи зусиль від користувача.