Виробник: Bort
Модель: Alligator
Наявність: Є в наявності
6878грн.

Подрібнювач харчових відходів BORT Alligator – молодша модель диспоузеров в лінійці Alligator. Так само, як і в інших кухонних подрібнювачах, представлених в серії (Plus Max), тут є система шумоізоляції (що забезпечує рівень шуму не більше 55 дБ), індукційний безщітковий мотор (більше надійний в роботі за рахунок відсутності колекторного вузла і має більш високий крутний момент). А захист від заклинювання і перевантаження захистить пристрій від випадкової поломки.

Технические характеристики кухонного измельчителя BORT Alligator рассчитаны на потребности семьи из 6 человек. Прибор имеет мощность 560 Вт, производительность 4,2 кг/мин, а объем камеры составляет 1450 мл.

Все больше и больше россиян предпочитают купить кухонный измельчитель BORT, на что имеется целый ряд причин:


  • Новизна на российском рынке и неоспоримое удобство подобных приборов. Диспоузеры утилизируют любые пищевые отходы, в том числе косточки от фруктов, рыбные и мясные кости, не говоря уже о картофельных очистках и прочих мягких отходах.

  • Надійна робота приладу. BORT Alligator має продуману конструкцію. Всі вузли виконані з якісних матеріалів, величезну увагу в процесі розробки подрібнювача інженери приділяли і безпечної експлуатації.

  • Простота установки – можна монтувати самостійно, дотримуючись інструкції до експлуатації.

Подрібнювач – сучасний побутовий прилад. На відміну від пральних і посудомийних машин, мікрохвильовок, діспоузери поки ще не встановлені в кожному будинку. А значить, відсоток потенційних покупців дуже високий, досить їм докладно розповісти, як діспоузери можуть зробити життя краще і комфортніше.Основні

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.