Подрібнювач харчових відходів Bort TITAN Extra

5985грн. 6300грн.
Виробник: Bort
Модель: TITAN Extra
Наявність: Є в наявності

Лінійка кухонних подрібнювачів Борт з двигунами постійного струму поповнилася моделлю TITAN Extra, що має ідентичну з TITAN 5000 продуктивність, обсяг робочої камери і кількість ступенів подрібнення: 560 Вт, 5,2 кг / хв 1450 л, 3 ступеня подрібнення відповідно. Зміни не торкнулися і матеріалу робочих елементів, камери - це все та ж високоякісна нержавіюча сталь. Повна шумоізоляція, захист від заклинювання і перевантажень - всі ці переваги присутні тут! А також ряд істотних доробок: плавний пуск двигуна і функція автореверса; пряма подача води в подрібнювач (вмикати воду з крану більше не потрібно); автоматична подача води при запуску пристрою (управляється пневматичної кнопкою). У комплект поставки входять зливна труба, монтажний вузол, пневмо-кнопка, проштовхувач, інструкція з експлуатації.

TITAN Extra призначений для установки в мийки з будь-яких матеріалів (композитні, штучний і натуральний камінь, нержавіюча сталь, дерево і т. Д.). При цьому товщина раковини повинна бути менше 18 мм.

Кухонний подрібнювач TITAN Extra розрахований на сім'ю до 6 осіб. Як і всі представники серії TITAN, розглянута модель оснащена надійним двигуном постійного струму, має можливість підключення до посудомийної машини і установки пневмо-кнопки,всі її робочі елементи і камера виконані з нержавіючої сталі. Надійній роботі сприяє також система захисту від заклинювання і перевантаження.

Має модель TITAN Extra і ряд унікальних особливостей, таких як:

функція автоматичного реверсу;

пряме підключення води в подрібнювач - більше не потрібно включати кран;

при запуску спочатку автоматично включається вода, потім - запускається двигун.

Технічні характеристики подрібнювача TITAN Extra:

потужність - 560 Вт;

обсяг камери - 1450 мл;

продуктивність - 5,2 кг / хв;

безшумна робота завдяки повній шумоізоляції;

3 ступеня подрібнення;

вага - 6,8 кг.

Диспоузер TITAN Extra легко впорається з фруктовими та овочевими ошурками - можна чистити прямо в раковину, невеликими рибними, м'ясними і фруктовими кісточками, залишками недоїденою їжі, яєчною шкаралупою і іншими органічними відходами. З ним набагато простіше підтримувати чистоту на кухні, доведеться рідше викидати сміття (так як в відро потрапляє тільки упаковка від продуктів). Ви будете економити на засобах для прочищення труб, адже перероблені тверді частинки, що надходять в каналізаційну мережу, діють як скраб, що ефективно видаляючи осів на стінках труб жир і наліт.Default
Розрахований на сім'ю, людин до 6
Система шумоизоляції Повна
Функція "Автореверс" Так
Функція "Автостоп" Ны
Продуктивність 4,2 кг/хв
Захист від заклинювання Так
Захист від перевантаження Так
Захист від перегріву Так
Кількість ступенів подрібнювання 3
Комплектація Монтажний вузол (1 од.) Зливна труба (1 од.) Проштовхувач (1 од.) Пневмовиключателя (1 од.)
Країна походження КНР
Об'єм камери подрібнювання, мл 1450 мл
Потужність, Вт 560 Вт
Пульт дистанційного керування пневмовимикач
Рівень шуму, дБ 57 дБ
Гарантійний термін 12 міс

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.