Подрібнювач харчових відходів TITAN 4000 Plus

5721грн. 6292грн.
Виробник: Bort
Модель: TITAN 4000 Plus
Наявність: Є в наявності

Подрібнювач харчових відходів TITAN 4000 Plus 560Вт 1,4 л 4,2 кг/хв з пневмовимикачем

Вас турбують постійні запахи з сифона і сміттєвого відра? Вам здається, що відро для сміття наповнюється з космічною швидкістю? Не переживайте, ви не самотні у своїй проблемі! Спеціально для тих людей, хто звик жити з комфортом, дбає про чистоту та екології, інженери BORT розробили сучасний побутовий прилад – подрібнювач харчових відходів. Цей блок вбудовується в мийку і призначений для переробки будь-яких органічних відходів.


ОСОБЛИВОСТІ ДИСПОУЗЕРА BORT TITAN 4000 PLUS

 • Гарна система шумоізоляції циліндричної робочої камери диспоузера забезпечує рівень шуму 56 дБ (що втричі тихіше, ніж працює фен для волосся або м'ясорубка).
 • Система захисту від перевантаження і заклинювання забезпечує надійну роботу техніки, захищає її від поломок.
  Диспоузер TITAN 4000 Plus розрахований на невелику сім'ю, чисельністю до 4 осіб.
  Підключення до посудомийній машині.
КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Пневмовимикач (1 шт)
 • Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 шт)
 • Монтажний вузол (1 шт)
 • Зливна труба (1 шт)
 • Проштовхувач (1 шт)     

Забезпечте собі можливість рідше виносити сміттєві пакети і насолоджуватися тільки приємними ароматами на кухні з подрібнювачем TITAN 4000 Plus. Двигун надійний і потужний, що сприяє довговічній роботі всіх елементів пристрою. Збільшеного об'єму камери, 1400 мл, і потужності 560 Вт цілком вистачить для дому. Він економічний і практично безшумний в процесі роботи. Отримання травм під час використання діспоузера виключено, так як відсутні ріжучі частини та шнеки, подрібнення відбувається завдяки кулачкам та терткам, що розташовані глибоко всередині корпусу. Прилад надійний, тому що він наділений функцією захисту від перегріву, а також володіє технологією 3-х режимного подрібнення. Ви можете бути спокійні, якщо забули вимкнути диспоузер після використання, він вимкнеться автоматично через 3 хвилини. Прилад встановлюється елементарно, тому можна обійтися без виклику сантехніка. Невисокий рівень вібрацій дозволяє монтувати його на будь-які раковини. У комплекті йде зручний пневмовимикач, зливна труба та фільтруюча сітка з гумовою пробкою.

  Купіть подрібнювач харчових відходів BORT TITAN 4000 Plus – і відчуйте, як ваше життя змінюється на краще! Тепер не потрібно використовувати сітки на мийку, ретельно вичищати тарілки перед миттям. Тільки уявіть, з кухонним подрібнювачем ви можете очищати овочі чи фрукти, чистити і потрошити рибу прямо в раковину! Каналізація від цього не засмітиться! Тим самим у вас відпаде необхідність часто виносити сміття (так як у відро буде потрапляти тільки упаковка). Ви назавжди забудете про неприємні запахи, пов'язаних з розкладанням харчових відходів (через те, що їм більше нізвідки буде взятися), засорювання каналізації.

 Default
Розрахований на сім'ю, людин до 4
Система шумоизоляції Часткова
Функція "Автореверс" Ні
Продуктивність 4,2 кг/хв
Тип керування Пневматичний
Швидкість без навантаження, об/хв 3200 об/хв
Захист від заклинювання Так
Захист від перевантаження Так
Захист від перегріву Так
Кількість ступенів подрібнювання 3
Комплектація Пневмовимикач (1 шт) Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 шт) Монтажний вузол (1 шт) Зливна труба (1 шт) Проштовхувач (1 шт)
Об'єм камери подрібнювання, мл 1400 мл
Потужність двигуна 0,75 к. с.
Потужність, Вт 560 Вт
Рівень шуму, дБ 56 дБ
Режим завантаження Безперервне завантаження
Гарантійний термін 12 міс

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.