Подрібнювач харчових відходів TITAN MAX Power FullControl

5610грн. 6160грн.
Виробник: Bort
Модель: TITAN MAX Power FullControl
Наявність: Є в наявності
Подрібнювач харчових відходів TITAN MAX Power FullControl з дистанційною кнопкою

Досі чистиш картоплю в сміттєве відро? Досі виносиш сміття після кожної процедури чищення й патрання риби? Щодня відчайдушно борешся з неприємними запахами з відра? Постійно обробляєш сміттєве відро їдкими дезінфікуючими розчинами? Мабудь, ти ще не чув про існування такого корисного побутового приладу, як подрібнювач харчових відходів!


Технологічний прилад являє собою циліндричну камеру з нержавіючої сталі, усередині якої розташовані дробильні елементи, які приводяться в рух двигуном постійного струму. Досить включити диспоузер шляхом натискання виведеної на мийку пневмо-кнопки (або дистанційної кнопки, якою додатково комплектується модель BORT TITAN MAX Power FullControl) – і подрібнювач легко і швидко переробить будь-які харчові відходи, навіть курячі та рибні кісточки, кістки фруктів, що вже говорити про очищеннях овочів або недоїдених кашах!


Діспоузер TITAN MAX Power (FullControl) позбавить кухню від харчових відходів, неприємного запаху і бактерій. Потужний подрібнювач стане незамінним помічником в побуті. Пристрій не займає додаткового простору, оскільки кріпиться безпосередньо під раковиною. Надійний мотор потужністю 780 Вт і швидкістю холостого ходу 3 500 об/хв дозволяє переробляти великі обсяги відходів. Функція захисту від перегріву і автоматичне вимкнення через 3 хвилини роботи гарантує довговічну роботу. У цій моделі класичні ріжучі елементи замінені тертками і кулачками, розташованими глибоко в камері подрібнення, що забезпечує безпечне використання. Завдяки технології трьохступеневого подрібнення перемелені відходи не засмічують злив. Система шумоізоляції створює безшумний режим роботи. До приладу додається не тільки пневмовимикач, але і бездротова кнопка для дистанційного вмикання моделі. Ви можете легко встановити діспоузер самостійно: розташуйте його на кухонну мийку з будь-якого матеріалу замість зливної арматури і приєднайте через отвір зливу. Важливо! Для установки подрібнювача товщина мийки в районі зливного отвору повинна бути не більше 20мм. В комплект входить фільтруюча сітка з гумовою пробкою, монтажний вузол, зливна труба, пневмовимикач і пульт дистанційного керування.


ОСОБЛИВОСТІ ПОДРІБНЮВАЧА

 • Захист від перегріву та перевантаження;
 • Функція автоматичного відключення (спрацьовує через 3 хвилини роботи без навантаження);
 • Підходить для сім'ї з 6 чоловік;
 • Гарна шумоізоляція забезпечує практично безшумну роботу діспоузера;
 • Злив посудомийної машини можна підключати до подрібнювач;
 • До подрібнювача додається бездротова кнопка для дистанційного підключення приладу.

Подрібнювач BORT TITAN MAX Power FullControl – вибір тих, хто звик отримувати максимум від техніки і не йде на компроміси! Купіть диспоузер Борт, і ви забудете про такі прикрі проблеми, як неприємні запахи зі сміттєвого відра, забита каналізація. Вам не доведеться дуже часто виносити сміття!

КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Кнопка дистанційного вмикання(1 од.)
 • Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 од.)
 • Монтажний вузол (1 од.)
 • Зливна труба (1 од.)
 • Проштовкувач (1 од.)Default
Підсилювач потужності (бустер) Ні
Розрахований на сім'ю, людин до 6
Система шумоизоляції Повна
Функція "Автореверс" Ні
Функція "Автостоп" Так
Продуктивність 5,2 кг/хв
Тип керування Пневматичний
Ширина, мм 211 мм
Швидкість без навантаження, об/хв 3500 об/хв
Глибина, мм 211 мм
Захист від перевантаження Так
Кількість ступенів подрібнювання 3
Комплектація Кнопка дистанційного включення (1 од.) Фільтруюча сітка з гумовою пробкою (1 од.) Монтажний вузол (1 од.) Зливна труба (1 од.) Проштовкувач (1 од.)
Об'єм камери подрібнювання, мл 1400 мл
Потужність двигуна 1 к. с.
Потужність, Вт 780 Вт
Пульт дистанційного керування Так
Рівень шуму, дБ 56 дБ
Режим завантаження Безперервне завантаження
Висота, мм 336 мм
Гарантійний термін 12 міс

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.