Перфоратор Bort BHD-1500-MAX

4668грн.
Виробник: Bort
Модель: BHD-1500-MAX
Наявність: Є в наявності

Затіяли капітальний ремонт, і вам необхідно проштробити кабель-канали під проводку, зняти стару кахельну плитку, виконати демонтаж стін? У цьому вам допоможе перфоратор електричний Bort BHD-1500-MAX. Цей потужний (1500 Вт) електроперфоратор здатний просвердлити отвори в бетоні і деревині, діаметром до 40 мм, і навіть здатний зробити отвори (діаметром до 13 мм) в металі. Висока енергія удару (9 Дж) разом з хорошою швидкістю обертання (210 хв-1) і частотою удару (1300 хв-1) забезпечують хорошу продуктивність праці. Незважаючи на високі технічні характеристики, цей вертикальний електричний перфоратор має відносно легкий (для своїх параметрів) вага (4,4 кг). За рахунок зручної рукоятки з ним можна працювати досить довго. Від моделі Bort BHD-1500 перфоратор Bort BHD-1500-MAX відрізняється типом патрона.


Електроперфоратор Bort BHD-1500-MAX працює в 3 режимах (свердління, свердління з ударом і дроблення), відмінно справляється як з побутовими домашніми завданнями, так і з виконанням професійних монтажних робіт.


Додаткова рукоятка, бур SDS Max, долото плоске і пікоподібне, пиловловлювач, мастило і обмежувач глибини свердління - в комплектації до BHD-1500-MAX є все необхідне, щоб відразу почати працювати, не відволікаючись на пошук відповідних аксесуарів і витратних матеріалів. Перфоратор електричний поміщений в зручний для зберігання і перенесення пластиковий кейс.


В КОМПЛЕКТІ

  • Бур SDS max (1 шт)
  • Долото пікоподібне (1 шт)
  • Додаткова рукоятка (1 шт)
  • Мастило (1 шт)
  • Обмежувач глибини свердління (1 шт)
  • Ключ (1 шт)
  • Кейс (1 шт)
Техннічні характеристики
Потужність, Вт 1500 Вт
Тип живлення Електромережа 220 В, 50 Гц
Продуктивність Енергія удару 9 Дж
Тип пакування Пластиковий кейс
Тип кріплення SDS-max
Комплект постачання
Товарна група Свердління
Країна походження КНР
Властивість комплектації Бур SDS-max + Обмежувач глибини свердління
Классификация Інструмент побутового класу

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.