Фільтр

 • Ціна
  грн. - грн.
 • Країна походження
 • Тип пакування
 • Захист від перегріву
 • Властивість комплектації
 • Тип живлення
 • Властивости керування та регулювання швидкості
 • Комплектація
 • Статус наявності
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
 • Властивість конструкції (Блокування шпинделю)
 • Ергономічні показники (Прогумоване руків'я)
 • Тип керування
 • Товарна група
 • Ширина, мм
 • Глибина, мм
 • Особливість користування
 • Швидкість без навантаження, об/хв
 • Гарантійний термін
 • Особливість роботи, режим роботи
 • Продуктивність
 • Діаметр аксесуарів, мм
 • Функціональність (Автостоп Реверс)
 • Потужність, Вт
 • Висота, мм
 • Діаметр, мм
 • Емність резервуару/камери, мл
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Подрібнювачі харчових відходів Bort - інноваційне рішення утилізації харчових відходів

Всім нам дуже добре відомий той факт, що проблема утилізації відходів набула сьогодні глобального характеру. Полігони побутових відходів у самої межі міста, щодня дедалі більша кількість несанкціонованих звалищ, перевантажені сміттєпереробні заводи - сумна реальність сучасних днів.

Примітно, що чимала частка в безперервному потоці побутового сміття належить саме харчовим відходам, що потрапляють в сміттєві баки і на звалища прямо з наших кухонь.

Багато хто з усвідомлених громадян задається цілком логічним питанням: «Як саме вплинути на розв'язання проблеми, чи можна внести свою лепту?». Звичайно ж рішення є! Причому воно більш ніж доступно і дуже ефективно. Що за рішення, запитаєте ви? Пропонуємо його обговорити - обов'язково дочитайте нашу статтю до кінця, буде цікаво і вкрай корисно!

Подрібнювачі харчових відходів Bort, представлені на сайті etool.com.ua, - ефективна інновація нашого часу

Все більшої популярності за останні роки знаходить таке кухонний пристрій як диспоузер або іншими словами побутовий утилізатор харчових відходів. Саме по собі пристрій являє собою електричну центрифугу, що встановлена ​​безпосередньо під кухонною мийкою замість штатної зливної арматури та під'їдена до системи каналізації.

Принцип дії кухонного диспоузера полягає в тому, що металеві самозагострюванні терки під дією відцентрової сили за лічені секунди розтирають харчові відходи в кашку з найдрібніших частинок, які необхідно змити холодною водою. Не рекомендується змивати проточною гарячою водою через налипання жиру на внутрішніх поверхнях зливних труб та на подрібнювальної камери диспоузера.

Через відсутність гострих лез застосування диспоузерів визнано повністю безпечним.

В які саме види кухонних мийок можна встановити диспоузер?

Подрібнювачі харчових відходів підходять для установки в абсолютно будь-яку кухонну мийку незалежно від того, стара вона чи нова. Головне, щоб у мийки було велике зливний отвір діаметром 9 см. Крім того, пристрій можна встановлювати навіть в ті мийки, діаметр зливних отворів яких дорівнює всього 5 см. Обов'язкова умова в цьому випадку: кухонна мийка повинна бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі.

Чи не обмежує установку діспоузеров і наявність під раковиною інстальованих підключень іншої побутової техніки - посудомийних або пральних машин. Вибір з декількох моделей, представлених на сайті https://etool.com.ua/, дозволяє підібрати модель, що має в стандартному комплекті додаткові патрубки.

Основні переваги подрібнювачів харчових відходів Bort

До переліку переваг, завдяки яким утилізатори Bort набувають повсюдне поширення і широку популярність можна назвати наступні:

Чистота мийки і всієї мокрою зони на кухні не відкладається до моменту завершення готування, а підтримується безпосередньо в процесі нарізки овочів або складання брудного посуду в посудомийку.

Комфорт і повне позбавлення від проблеми щоденного виносу побутового сміття. Звільнення від щоденної не самою приємною обов'язки - хіба це не поліпшення комфортності проживання та спрощення побуту.

Гігієнічність і повна відсутність неприємних запахів, цвілі та комах. Органічне сміття, що виникло в процесі приготування обіду, чи не відстоюється в сміттєвому відрі до наступного ранку, а утилізується відразу і прямо на місці. Причому, завдяки дії відцентрового прискорення і змиву напором води досягається ефект самоочищення внутрішньої камери діспоузера і знижується ймовірність засмічення труб. Негайна утилізація відходів в корені розв'язує проблему вічної нерівної боротьби з мухами, мурашками, тарганами, щурами й бродячими собаками.

Безпека для безпосередніх користувачів, дітей та домашніх тварин - пристрій ніколи не включається мимовільно, потрібно примусове включення через пневматичний або дистанційний вимикач. А також, як згадували раніше, не містить небезпечних обертових лез.

Дизайн подрібнювачів торгової марки Bort розроблений з урахуванням багаторічного використання масовим споживачем. Практична, до дрібниць продумана конструкція і комплектація дозволяє без будь-яких проблем виробляти їх монтаж без залучення професійних сантехніків, а в разі використання сучасних пластикових труб - взагалі без інструменту (відеопрімери - в розділі IGTV на нашому інстаграмі). Залучення фахівців необхідно лише для робіт, пов'язаних з розширенням зливного отвору до 90 мм, або для установки пневмовимикача на поверхні стільниці. Подрібнювач торгової марки Bort може бути встановлений як у дво- або трьох секційну, так і в односекційні мийку.

Конструкція. Сучасний діспоузер торгової марки Bort обладнаний надійним і малошумним або повністю безшумним безщітковим електромотором, розрахованим на десятиліття безперебійної роботи. При розробці його конструкції був врахований досвід масового застосування аналогічних пристроїв в мільйонах домівок Європи і Північної Америки, де установка подібних пристроїв є обов'язковим і повсюдним. Потужність мотора діспоузеров Bort дозволяє переробляти не тільки будь-які види харчових продуктів, а й курячі кістки, сливові кісточки, навіть склянку буде подрібнена до мінімальних часток.

Гідроізоляція. Особливу увагу звернуто на забезпечення безпеки поєднання «електрику - вологість - користувач», щоб дотику мокрих рук або випадкові бризки не спричинили удар струму, ураження електричним струмом чи технічний збій електромотора. Для цього передбачено декілька рівнів гідроізоляції, а також пневматичні кнопки-вимикачі.

Захист електродвигуна. Забезпечення довговічності роботи подрібнювача кухонних відходів Bort залежить не тільки від міцності конструктивних матеріалів, але і від електронного захисту на випадок несподіваних ситуацій - перевантаження, попадання столових приладів, заклинювання. Автоматичні функції «автореверс», «автостоп» і «захист від перегріву» забезпечують надійну роботу діспоузера на довгі роки.

Безшумність. Шум на кухні від работаюших лічені секунди утилізатора відходів Bort - не найбільша проблема, але сучасні шумопоглинаючі матеріали дозволяють знизити рівень низько- і високочастотних шумів працюючого діспоузера до гучності працюючого холодильника.

Екологічність. Навіть в масштабах окремого під'їзду, мінімальна кількість залишених побутових відходів, не призначених для утилізації через подрібнювачи харчових відходів (паперове чи пластикове пакування, яєчна шкаралупа, картон, поліетилен, фольга, нитки, волосся) без гниючої органіки буде легко доступні для вторинної переробки, знижують навантаження на комунальний сміттєзбірний транспорт, дозволяють організувати роздільне сортування сміття і в підсумку організувати продаж макулатури, пластику HDPE, скла та інших видів вторсировини. При традиційному зборі сміття в контейнерах відбувається забруднене паперової та картонної упаковки органічними відходами, що виключає її вторинну переробку.

Відповідність стандартам. Кожне з перерахованих переваг подрібнювачів харчових відходів торгової марки Bort підкріплено сертифікатом Євросоюзу I / ISETC.000120190830, в якому зафіксовано відповідність всієї сукупності вимогах ЄС щодо безпеки використання сучасної побутової техніки.

Економічність і комфортність використання, міркування екологічної доцільності, надійність і безпеку застосування - все це реалізовано в дизайні подрібнювачів харчових відходів торгової марки Bort.