Бур SDS-plus 8х210 HiKOKI 782434 (Hitachi 750113)

114грн. 126грн.
Виробник: Hikoki
Модель: 782434
Наявність: Є в наявності

Свердло 08х210 мм (робоча 150 мм) по бетону і цеглині HiKOKI 782434 (Hitachi 751113)

Свердло 08 x210 мм (робочий 150 мм) по бетону і цеглину 

  • Діаметр 8 мм.
  • Робоча довжина 150 мм.
  • Габаритна довжина 210 мм.
  • Хвостовик SDS-plus. 
  • Роздрібне пакування на 1 одиницю - поштучно, без зовнішнього пакування, із пластиковим шильдиком.
  • Артикул Hitachi 750113 / HiKOKI 782434 
  • EAN 8717574045444
  • Позначка якості HiKOKI: ⭐️⭐️

Бур призначений для ударного свердління отворів у залізобетоні під час  виконання монтажних робіт з використання перфораторів із кріпленням типу SDS-plus.

Характеризується наявністю двох різальних крайок, наконечника з твердих сполук та належить до професійного класу.

В асортименті Hikoki розташовується в лінійці "Profi 2-cutter", до якої також належать всі бури SDS-plus з діаметром від 4 до 26 мм. У цій товарній лінійці розташовуються бури SDS-plus з діаметром від 4 до 26 мм (з кроком 0.5 мм або 1 мм) та робочою довжиною від 50 до 950 мм. Лінійка "Profi 2-cutter" охоплює діапазон артикулів Hikoki починаючи з 782401 по 782522.

Відповідно до корпоративної системи градації якості лінійка свердел по бетону з хвостовиком SDS-plus "Profi 2-cutter" маркована двома зірками якості "⭐️⭐️". Трьома зірками якості Hikoki відзначена лінійка бурів SDS-plus з 4 різальними крайками "Profi 4-cutter", а по одній зірці якості мають лінійки "Semi Profi 2-cutter" та "Basic 2-cutter".

    Переваги серії "Profi 2-cutter": 

  • Максимальна швидкість свердління завдяки зниженню тертя та більш ефективної передачі ударного зусилля. 
  • Спеціальна геометрія різальних крайок долотчастої головки.
  • Стійке та довговічне центрувальне вістря для точного засвердлювання.
  • Потужні розбивальні зубці "Power Breakers", що утворюють мікротріщини в матеріалі для підвищення швидкість свердління.
  • Посилені армувальні волокна істотно знижують ризик застрягання при зіткненні з металевою арматурою.
  • Об'ємна двох-спіральна геометрія з посиленням серцевини забезпечує швидке відведення продуктів буріння та максимальну міцність на злам.
  • Використовується для буріння армованого залізобетону, цегляної кладки, природного каменю, граніту.
  • Виготовлено в Німеччині методом високотемпературного кування суцільного стрижня на основі патентованої технології Hitachi. Всі бури промарковані знаком технічного контролю незалежною Асоціацією з контролю якості свердел по каменю (PGM - Prufgemeinschaft Mauerbohrer e.V.).

До 2018 року, до початку процесу ребрендингу з Hitachi в Hikoki ця продукція поширювалася під артикулом Hitachi 750113 зі збереженням штрих-коду 8717574045444. Аналогічна продукція з ідентичними характеристиками постачається Metabo у лінійці "Pro 4".

Ця продукція Hikoki постачається у картонному пакуванні, до кожного виробу прикріплений пластиковий шильдік з піктограмами відповідного знака якості, призначення, хвостовика, відміткою про сертифікацію. Кожне свердло покрито деякою кількістю мастила для захисту від корозії.

Технічні характеристики
Тип пакування Пластиковий шильдик
Інструмент використання Перфоратор
Робоча поверхня (різальні крайки) Твердосплавний наконечник зі сплаву карбіду титану та 2 різальні крайки
Матеріал застосування Бетон
Тип хвостовика SDS-plus
Діаметр, мм 8 мм
Довжина робоча, мм 150 мм
Довжина габаритна, мм 210 мм
Комплект постачання
Товарна група Бур SDS-plus
Країна походження Німеччина
Позначка якості Hikoki ⭐️⭐️

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів